У Харкові відбудеться перший «Ярмарок можливостей» для внутрішньо переміщених осіб 

17 квітня 2015 об 11:00 в Харкові у холі Стадіону «Металіст» відбудеться соціальний захід для внутрішньо переміщених осіб «Нове життя в Харкові: Ярмарок можливостей».

У зв'язку з військовими діями на Сході України станом на початок березня 2015 р. в Харківській області за офіційними даними перебуває близько 150 тис. внутрішньо переміщених осіб, також є інформація, що насправді ця цифра в кілька разів більша. Велика кількість людей, які раніше мешкали на Сході та мали там роботу, залишатимуться в Харкові та потребуватимуть соціальної адаптації.

Одним з заходів системної програми адаптації внутрішньо переміщених осіб на території Харкова є проведення Ярмарку можливостей для переселенців, де внутрішньо переміщені особи зможуть зустрітися з потенційними роботодавцями, знайти необхідну інформацію про місто Харків, отримати консультації та майстер-класи від психологів, соціальних працівників, юристів тощо. Також заплановані зустрічі з успішними переселенцями, які знайшли роботу або започаткували власний бізнес.

Внаслідок цієї події:

  • буде пригорнута увага громадськості до проблем внутрішньо переміщених осіб,
  • переселенці набудуть навичок, необхідних для соціальної адаптації (пошуку роботи та написання резюме),
  • переселенці отримають можливість здобути роботу,
  • роботодавці зможуть знайти унікальні таланти для свого підприємства та реалізувати соціальну відповідальність свого бізнесу.

Організатори заходу:
ГО «Автомайдан-Харків»,
БО «БФ «Станція Харків»,
Міський центр зайнятості.

Участь у Ярмарку є безкоштовною. Детальна інформація та умови реєстрації для роботодавців на сайті ГО «Автомайдан-Харків» або за телефоном: (050) 158 83 56.

Участь у заході для внутрішньо переміщених осіб є безкоштовною та реєстрації не потребує.