Входит ли отпуск по уходу за ребенком в стаж?

Вопрос

Входит ли отпуск по уходу за ребенком до трех лет в страховой стаж, в непрерывный стаж и в стаж по специальности??

Ответ

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. Час відпусток, зазначених у цій статті, до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку, не зараховується.